Zaprojektuj koszulki z własnym nadrukiem

Przejdź do kreatora

Wybierz koszulkę

Koszulka damska

Koszulka męska

Long Sleeve Unisex

Jakość dodawanych obrazków w kreatorze może zostać zoptymalizowana (widoczne piksele) lecz przy złożeniu zamówienia otrzymujemy od państwa materiały w oryginalnej jakości w jakiej zostaną nałożone na materiał. 

Otokoszulka - Koszulki z Nadrukiem
Co mówią nasi Klienci
4.80 ocen sklepu (504 opinie) | 4.75 ocen produktu

Brak ci pomysłu? Sprawdź nasze bluzy z nadrukiem

 

Własna koszulka? Tylko z OtoKoszulka!

Naszą przygodę z poligrafią rozpoczęliśmy 25 lat temu. Przez ten czas nabraliśmy doświadczenia, obsłużyliśmy tysiące klientów, tych mniejszych a także tych większych. Koszulki z nadrukiem to idealne rozwiązanie aby się wyróżnić, czy podarować komuś spersonalizowany prezent. Dbamy o jakość naszych produktów i każde zamówienie solidnie sprawdzamy przed wysłaniem do klienta. Na naszej stronie znajdziesz kreator koszulek który pozwoli ci zaprojektować własną koszulę w dosłownie kilka minut. 

Własna koszulka

Jeszcze do nie dawna można byłoby pomyśleć, że własna koszulka z nadrukiem która będzie dobrej jakości i nie spierze się po kilku praniach to coś nie do zrealizowana w niskim budżecie. My jako firma z dużym doświadczeniem sprawiamy, że jest to realne. Razem z nami zaprojektowanie własnej koszulki staje się banalnie proste. W swojej ofercie udostępniamy kreator w którym stworzysz własne koszulki korzystając ze swoich wzorów lub wybierając grafiki z naszych bibliotek. W swojej ofercie posiadamy koszulki damskie w których każda kobieta będzie wyglądać pięknie, koszulki męskie oraz koszulki z długim rękawem (longsleeve). Stawiamy na jakość produktów na których wykonujemy nadruki, zależy nam na tym, aby twoja własna koszulka towarzyszyła ci przez długi czas. 

Koszulki z własnym nadrukiem

Nie każdy z nas chce wyglądać tak samo, często szukamy własnego stylu aby się wyróżnić, dlatego tutaj z pomocą przychodzą nam koszulki z własnym nadrukiem. Projektując własną koszulkę nie potrzebujesz talentu ani dużego budżetu, tutaj potrzebna jest tylko twoja wyobraźnia. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest utalentowany graficznie, dlatego w naszym kreatorze posiadamy tysiące elementów graficznych które możesz wykorzystać realizując swoje koszulki z nadrukiem. Wybierz te które ci się podobają, zmień kolorystykę według własnych upodobań, dodaj tekst i gotowe! 

Koszulka z własnym zdjęciem to nie tylko pomysł na stworzenie własnego stylu, ale także idealne rozwiązanie na sprawienie komuś prezentu! Z doświadczenia wiemy, że sprawdza się idealnie! Wybierz wspólne zdjęcie albo stwórz kolarz i umieść je na koszulce a prezent w takiej formie na pewno zostanie doceniony.